ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbil 15774367
nr 1577 4367
Leksaksbil
Schuco, Examico 4001. Längd: 14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:28:08
100 kr
150 kr